SLUŽBY

Jaké služby jsem Vám schopen při prodeji nabídnout ?

Nezávazná konzultace zdarma

Při první schůzce Vás velmi rád i osobně poznám.  Ochotně s Vámi proberu aktuální potřeby ohledně Vaší nemovitosti, jakou máte představu o ceně a některé další věci. Prostě se co nejpodrobněji seznámím s Vaší nemovitostí a to i osobně. Následně Vám srozumitelně vysvětlím jak prodej se mnou probíhá v praxi. Nebojte, na první schůzce Vás nebudu nutit, aby jste mi něco podepsali. Vždy dávám svým klientům čas na to, aby si mohli informace po naší schůzce v klidu nechat projít hlavou. Stejně i já budu potřebovat chvíli čas na detailnější práci, abych Vám mohl doporučit vhodnou cenu a navrhl vhodnou strategii pro prodej té Vaší konkrétní nemovitosti.  

Stvrzení spolupráce

Pokud se následně rozhodnete pro spolupráci se mnou, tak Vás pozvu na druhou schůzku. Na ní zrekapitulujeme vše na čem jsme se domluvili. To zahrneme do srozumitelné zprostředkovatelské smlouvy se kterou Vás seznámím a stvrdíme svými podpisy. 

Prezentace s využitím moderních technologií

Určitě se shodneme na tom, že prezentace prodávané nemovitosti je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňující celý prodej. Mým cílem je zajistit svým klientům obchody za co nejlepších podmínek. Tudíž je žádoucí využívat pro prezentaci nabízených nemovitostí i dostupné moderní technologie a následně je propagovat na sociálních sítích a nejnavštěvovanějších realitních serverech. Je totiž ověřeno, že tyto podpůrné moderní technologie mají na obchodování nemovitostí až raketově pozitivní vliv a já jsem připraven je pro své klienty vhodně využívat.  

A jaké to konkrétně jsou ?

Kvalitní fotografie

V dnešní době jsou kvalitní fotky naprostou nutností ! Ukáží totiž vaši nemovitost v plné své kráse, což pozitivně ovlivní zájemce. Profesionální fotografové s kterými spolupracuji mají potřebná vybavení i zkušenosti k tomu, aby pořízené fotografie dokázali patřičně upoutat pozornost          

Homestaging

Jedná se o úpravu nabízené nemovitosti tak, aby zaujala co nejvíce zájemců. Někdy stačí vhodné naaranžování, jindy drobné rekonstrukce či vymalování. Možné je i vybavení zapůjčeným nábytkem. Je však důležité ukázat nabízenou nemovitost v co nejlepším stavu a probudit u zájemců pocit, že právě zde by mohl být jejich nový domov. A jak to může vypadat v praxi posuďte sami.

Půdorys nemovitosti

Standardně nechávám zpracovávat ke každému prodeji či pronájmu půdorys nemovitosti, který následně zveřejňuji. Vždy působí na kupující lépe, pokud si mohou udělat reálný obrázek o dispozici nemovitosti, kterou si chtějí koupit. Takto to vypadá v praxi :

Videoprezentace

jedná se o velmi důležitý marketingový nástroj, který jsem pro Vás připraven využít. Je totiž jednoznačně prokázáno, že pomáhá prodávat nemovitosti za výhodnějších podmínek. U každé videoprezentace se soustředím na volbu vhodného obsahu s cílem zaujmout.  Zajímavě zvolené mluvené slovo,  výběr hudebního podbarvení či letecké záběry z dronu, to vše jsou detaily, které pozitivně fungují pro oslovení většího množství zájemců.


3D scan nemovitosti

tato moderní technologie mě osobně přijde jako naprosto skvělá a přináší mnoho výhod. Možnost si nemovitost autenticky a podrobně prohlédnout v klidu doma v obýváku s notebookem na klíně a připomenout si jak to vypadalo např. v kuchyni bytu, který chci koupit. To je přeci zajímavé, ne ?  Nebo neobtěžovat prodávajícího s mnoha zbytečnými prohlídkami, ale přijít se zájemcem, který si nemovitost již virtuálně podrobně prošel a má o ní vážný zájem. To je další pozitivum této možnosti. V neposlední řadě jsme všichni zažili tzv. covidovou dobu s různými druhy omezení. Dobu, kdy jsme nemohli provádět osobní prohlídky a s klienty komunikovali pouze na dálku telefonicky či virtuálně. Zde je opět 3D scan nemovitosti výborným pomocníkem jak si s takovou situací poradit.

Osobní prohlídky

Zorganizuji a zrealizuji všechny prohlídky Vaší nemovitosti s cílem najít nejvhodnějšího kupujícího. Zejména u nabízení pronájmů využívám systém výběru a prověření vhodného nájemce. Ten pokládám za velmi důležitý, eliminuje totiž budoucí problémy.

Právní servis v plném rozsahu

Zajistím sepsání předkupní i kupní smlouvy ve spolupráci s nezávislou advokátní kanceláří, podám návrh na vklad do katastru nemovitostí a zajistím potřebné výpisy z katastru nemovitostí.

Advokátní úschova hotovosti

Peníze za Vaši nemovitost skončí na Vašem účtu. Hotovost se skládá do advokátní úschovy, ze které se dále uvolní dle přesně dohodnutých podmínek Smlouvy o advokátní úschově.

Kompletní zajištění financování nemovitosti

Klientovi, který bude kupovat Vaší nemovitost hypotékou, úvěrem, úvěrem ze stavebního spoření, půjčkou jsem schopen taktéž pomoci. Naši úvěrový specialisté zdarma spočítají možnost úvěru na vybranou nemovitost a doporučí bankovní ústav.

Znalecký posudek

Zajistím vše co je potřebné pro vypracování znaleckého posudku: listy vlastnictví, nabývací tituly, kontaktování odhadců a předání informací.

Zajištění předávacích protokolů

Vždy jsem osobně u předání prodané nemovitosti. Rád poradím a dodám potřebné formuláře pro převody médií.