O MNĚ

Zajímá Vás jak jsem se stal realitním makléřem ?

Dovolte tedy abych Vás seznámil se svým příběhem. Celou svou pracovní kariéru se pohybuji v obchodní branži a mnoho let jsem úspěšně vedl svou vlastní firmu v oblasti strojírenství. 

Jak šel čas, tak se mi dařilo nastřádat určitý kapitál, který jsem chtěl vhodně investovat. Po zmapování několika komodit jsem se nakonec rozhodl pro investice na realitním trhu. Postupně jsem se tak začal zabývat obchodováním svých vlastních nemovitostí a i pomáhal svým blízkým s jejich nemovitostmi. Při činnostech s tím spojených jsem spolupracoval s mnoha realitními kancelářemi a utvářel si tak komplexní obrázek o realitním obchodování. Na základě těchto zkušeností a zjištění, že mě práce s realitami baví, se mi v hlavě začala rodit myšlenka stát se realitním makléřem, kterou jsem uskutečnil

Od prvopočátku pro mě bylo zásadní provádět činnosti realitního makléře dle principů, které sám uznávám. To je : slušně, spolehlivě, s lidským přístupem a samozřejmě profesionálně. I z toho důvodu jsem absolvoval realitní akademii a po  úspěšném složení závěrečných zkoušek se stal realitním makléřem s certifikací.  Mým jednoznačným cílem je vykonávat svou práci tak, aby klienti byli spokojeni a měli důvod doporučit dál. Stát se osobním makléřem, na kterého se budete moci vždy s důvěrou obrátit, to je cesta po které jsem se rozhodl kráčet.

Co bych Vám o sobě prozradil ze soukromého života ?

Jako ročník 1973 se bohužel čím dál více posouvám mezi ty dříve narozené 😄. Bydlím v rodinném domě v Benátkách nad Jizerou s manželkou Lucií a dvěma dospívajícími dcerami. Společně jsme fungující rodinou a to je pro mě určitě to nejdůležitější. Další člen bydlící s námi pod jednou střechou je náš pes. Společné procházky s ním v přírodě patří mezi chvíle, které mám rád. Mezi mé další oblíbené aktivity patří zejména sportování a cestování. Ze sportů je mému srdci nejblíže kopaná. Jen ze strany hrajícího jsem se postupem času přesunul na stranu trenérskou. Ve svém volném čase tedy působím jako fotbalový trenér s platnou licencí UEFA "A".

Kontakty:

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 

Pavel Jícha 

Nad Vinicemi 691

294 71  Benátky nad Jizerou

+420 605 250 721

reality@paveljicha.cz